5.konut yöneticileri konferansı hakkında

5. KONUT YÖNETİCİLERİ "MANTOLAMA" KONFERANSI HAKKINDA

GNYAPI, uygulama sektörüne getirdiği kaliteli hizmet ve yenilikçi anlayışın yanı sıra üstlendiği bilinçlendirme misyonu doğrultusunda gerçekleştirdiği Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’nın hazırlıklarına başladı. Her yıl olduğu gibi her biri kendi alanında profesyonel olan üreticilerin yer alacağı ve katılımcı firmaların belirlenmeye başlandığı 5. Konut Yöneticileri Konferansı’nın bu yıl daha çok konut yöneticisinin mantolama ile ilgili kararını olumlu yönde etkilemesi bekleniyor. Konut yöneticilerini sektör profesyonelleri ile buluşturan ve katılımcılara, mantolama sürecinin başından sonuna ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri, birçok ürün ve uygulamayı bir arada sunan bir platform olan konferans, bu yıl 9 Ocak 2016 tarihinde İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirilecek.

Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, geçtiğimiz yıl 460 konut yöneticisinin katılım gösterdiği konferansın amacına ulaşarak sektör tarafından sahiplenildiğini, bu yıl 5.’si gerçekleştirilecek konferansın ise 2017 yılına yaklaşılırken sektörün gelişimine katkıda bulunması ve tüketicinin bilinçlendirilmesinin hedeflendiğini belirtiyor.

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın üstleneceği 5. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’nda diğer yıllardan farklı olarak katılımcıları büyük hediyeler bekliyor… Bu yılın büyük ödülünün TOYOTA Yaris Hybrid otomobil olmasının yanı sıra verilecek I Phone 6S telefon, I Pad Air 2 tablet, katılımcı binalara mantolama bedelinde sağlanacak 3 adet %25 -  1 adet %50 indirim çekilişleri ile katılımın artması ve daha çok sayıda hedef kitlenin konferanstan fayda sağlaması hedefleniyor.

Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’nın Amacı

Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansları, mantolama uygulaması yaptırmaya karar vermiş ancak nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilmeyen konut yöneticilerinin firma seçiminden malzeme seçimine, ödemelerden hukuk sürecine ve yöneticileri bekleyen risklere kadar olan konularda akıllarına takılan tüm soruların cevaplarını bulabilecekleri bir konferans olma özelliği taşıyor. GNYAPI yetkilileri, konferansın amacını açıklarken, tüketicinin kandırıldığını, birtakım yeterlilikleri bile sağlayamayan uygulayıcı firmalar yüzünden çok sayıda projenin yarı bırakıldığını, bu tutumunda sektördeki güven olgusunu etkilediğini belirtiyor ve konferans ile ilgili öncelikli hedeflerinin konut yöneticilerini bilinçlendirmek ve gerek malzeme gerekse uygulayıcı anlamında dikkat etmeleri gereken kriterleri belirlemelerini sağlamak olduğunu ekliyor.

Etiketler : mantolama konferansı
Site Haritası Hakkımızda Konferans 2016 Konferans 2015 Konferans 2014 Konferans 2013 Konferans 2012 Basında Konferans Bize Ulaşın Sitemap
Başvuru Formu Katılımcı Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.